یک جوان ۲۳ ساله در غزنی در کاریز افتاده است

۸صبح، غزنی: باشنده‌گان ولایت غزنی از افتادن یک جوان ۲۳ ساله در یک کاریز آب خبر داده و می‌گویند که طالبان در عملیات جان او تا کنون ناکام بوده‌اند.

باشنده‌گان روستای شینکی ولسوالی گیلان غزنی می‌گویند که این پسر مصروف چراندن مواشی بود و پس از چاشت شنبه، ۱۲ حمل، در‌اثر ریزش ژاله سنگین و سرازیر شدن سیلاب، به داخل یک کاریز آب سقوط کرده است.

به گفته آنان، پس از آن‌که تلاش‌های باشنده‎‌گان محل در پیدا کردن این جوان ناموفق بود، آنان از طالبان کمک خواستند؛ اما طالبان نیز تا نزدیکی‌های شام به عملیات نجات ادامه دادند و با نزدیک شدن زمان افطار ساحه را ترک کرده و عملیات نجات این جوان ناکام مانده است.

باشنده‌گان محل می‌افزایند که این کاریز عمیق است و آنان با امکانات اولیه، قادر به یافتن این جوان از میان گِل‌و‌لای نیستند.

از جانبی، در یک رویداد مشابه یک کودک سه‌ساله در نتیجه سقوط به چاه عمیقی در ولسوالی خاش‌رود ولایت نیمروز جان باخته است.

منابع در صحبت با روزنامه ۸صبح می‌گویند که این کودک محمد نام داشت و در منطقه قندهاری‌های ولسوالی خاش‌رود ولایت نیمروز در یک چاه با عمق ۶۰ متر سقوط کرده و جان باخته است.

این رویداد روز شنبه، ۱۲ حمل، رخ داده و جسد آن کودک نیز توسط بسته‌گانش از چاه بیرون کشیده شده است.

این در حالی است که در پی سرازیر شدن سیلاب در ولسوالی گیلان ولایت غزنی، چندین عراده موتر را سیلاب با خود برده است، اما سرنشینان آن‌ها توانسته‌اند خود را بیرون بکشند.

دکمه بازگشت به بالا