عملیات نیروهای امنیتی به یک مخفی‌گاه داعش در کابل

۸صبح، کابل: نیروهای امنیتی پنج‌شنبه‌شب گذشته عملیاتی را به یک مخفی‌گاه گروه داعش در مربوطات ناحیه هفدهم شهر کابل اجرا کرده‌اند. ریاست عمومی امنیت ملی اعلام کرده است که در پی اجرای این عملیات یک طراح «حملات تروریستی» گروه داعش و یک مهاجم پاکستانی این گروه کشته شده‌اند. هم‌چنان یک زن پاکستانی با چهار کودکش که در این مخفی‌گاه زنده‌گی می‌کرد، در این عملیات زخم برداشته است.

این ریاست گفته است که عملیات به صورت مشترک از سوی قطعات ویژه پولیس و امنیت ملی به صورت هدفمند اجرا شده است. به گفته ریاست امنیت ملی، معلومات در مورد این مخفی‌گاه گروه داعش را از اعترافات سه عضو گروه داعش که چندی پیش‌بازداشت شده بودند، به دست آورده است.

ریاست عمومی امنیت ملی روز پنج‌شنبه، بیست‌ویکم سنبله، از بازداشت سه عضو «خطرناک» گروه داعش که در انجام حمله‌های مرگ‌بار این گروه در کابل دست داشتند، خبر داد.

با این حال، این ریاست گفته است که در عملیات پنج‌شنبه‌شب گذشته در ناحیه هفدهم شهر کابل، محمدحنیف، طراح حملات‌ «تروریستی» گروه داعش و یک مهاجم پاکستانی این گروه کشته شده‌اند.

این ریاست هم‌چنان توضیح داده است که در این عملیات یک زن پاکستان با چهار کودکش که تحت پوشش در این مخفی‌گاه بودوباش داشت، زخمی و به شفاخانه منتقل شده‌ است.

 ریاست عمومی امنیت ملی از مردم خواسته است تا در صورت جابه‌جایی خانواده‌های مشکوک در شهر کابل و محله‌ی زنده‌گی‌شان به زودترین فرصت به نیروهای امنیتی گزارش دهند تا جلو حملات مخرب گرفته شود.

 

دکمه بازگشت به بالا