جنجال جانی دپ و امبر هرد؛ مرد هزار چهره دادگاه را برد

دادگاه ایالت ویرجینیا در مورد قضیه جنجالی جانی دپ و امبر هرد، به این نتیجه رسید که ماجرا از سوی امبر هرد تهمت بوده است و قضیه را به نفع جانی دپ خاتمه بخشید.

به نقل از سی‎‌بی‌‎اس نیوز، امبر هرد، ستاره هالیوود، در سال ۲۰۱۸ میلادی در واشنگتن‎‌پست مقاله‌ای علیه جانی دپ، همسر سابقش و دیگر ستاره شناخته‌شده هالیوود نوشت و خود را قربانی خشونت خانه‌گی خواند.

در نتیجه با گذر زمان، یک روزنامه در بریتانیا به جانی دپ لقب «لت‌وکوب کننده همسر» را داد و استدیوهای مختلف با او قطع همکاری کردند.

شرکت فلم‌سازی دیزنی در آن زمان تصمیم گرفت که فرصت نقش‌آفرینی در قسمت جدید سری فلم «دزدان دریایی کاراییب» را از جانی دپ بگیرد و سپس شرکت برادران وارنر او را مجبور به استعفا از ایفای نقش در فلم «Fantastic Beasts» کرد.

جانی دپ بلافاصله پس انتشار بیانیه‎ دادگاه، از حکم هیأت منصفه در پیوند به این پرونده استقبال کرد.

دپ در هر سه مورد اتهامی که علیه وی مطرح شده بود، پیروز شد؛ این در حالی است که هرد تنها در یکی از ادعاهای خود در برابر دپ کامیاب گشت. دادگاه اعلام کرد که جانی دپ ۱۵ میلیون دالر و امبر هرد ۲ میلیون دالر غرامت دریافت می‎کنند.

جانی دپ، پس از اعلام نظر هیأت منصفه گفت: «این حکم برای من زنده‌گی دوباره بخشید»؛ در حالی که امبر هرد به خبرنگاران گفت که از این تصمیم به‌شدت سرخورده شده است.

گفتنی است که دادگاه جنجالی دپ و هرد در جریان هفته‌های اخیر بیش‌تر علاقه‌مندان هالیوود را درگیر خود کرده بود.

در میان علاقه‌مندان سینما، بیش‌تر افراد می‌خواستند که جانی دپ هرچه زودتر این دادگاه را برنده شود.

دکمه بازگشت به بالا